Економіст

Обсяг міжнародної допомоги для України скорочується - МЕРТ

Обсяг отриманої Україною міжнародної технічної допомоги в 2017 році склав 924,32 млн доларів, що на 321 млн доларів менше, ніж в 2016 році (1,25 млрд доларів).

МВФ про Україну: Пенсії вбивають мотивацію українців працювати довше

Міжнародний валютний фонд, покинувши Київ, залишився задоволений пенсійною реформою в Україні.

Уряд схвалив оновлену стратегію держбанків

Кабмін підтримав розроблені Міністерством фінансів спільно з міжнародними фінансовими інституціями оновлені Засади стратегічного реформування державного банківського сектору, повідомляє прес-служба

Санкції з Росії можуть зняти через Україну, – експерт

Захід може пом'якшити санкції проти Росії. Для Заходу Росія – дуже зручний, нерегульований, з великими ризиками, але й великими прибутками ринок. А Україна не може прямо сказати, що ми передовий

Банкіри спрогнозували, що буде з курсом найближчим часом

Банкіри очікують стабілізації курсу гривні при помірному прояві внутрішніх і зовнішніх ризиків.

Держдеп оцінив збитки Росії від американських санкцій

Санкції США проти Росії, запроваджені в рамках закону "Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій" призвели до втрат оборонно-промислового комплексу Росії приблизно у 3 млрд дол.

Остаточних домовленостей з МВФ щодо антикорсуду та газу немає - Данилюк

Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що візит технічної місії МВФ з 12 по 16 лютого в цілому був результативним, проте остаточна домовленість з питань створення антикорупційного суду та

Трамп повністю визнає втручання Росії у вибори президента США, – Білий дім

Президент США Дональд Трамп повністю визнає, що Росія не тільки намагалася втручатися, але й фактично втручалася і впливала на вибори президента Сполучених Штатів у 2016 році.

В Україні може відбутись значна девальвація - аналітик

Відсутність програми МВФ для України може спричинити "значну девальвацію" національної валюти.

Україна - друга в Європі за запасами газу

Україна має другі в Європі запаси газу після Нідерландів – близько 600 млрд кубометрів. Прогнозні ресурси становлять близько 3 трлн кубометрів, повідомив директор енергетичних програм Центру

Стало відомо, коли в Україні можуть знизитись ціни на продукти

В Україні з 1 березня нинішнього року Нафтогаз знизить вартість природного газу для промислових споживачів. Порівняно з лютим, ціна зменшиться на 14% або до 7896 грн.

"Газпром" збільшив транзит нафти через Україну

Російський газовий монополіст "Газпром" з 1 по 17 лютого збільшив транзит природного газу через територію України на 21,7% до 221,3 млн куб. м на добу.

Стало відомо, в які сфери інвестують капітал українські чиновники

За підсумками 2017 року українські чиновники вкладали свої капітали у брендовий одяг, елітні годинники, колекції, ювелірні прикраси, криптовалюти.

ЗМІ: уряд пропонує розтягнути підвищення тарифів на газ на півтора роки, МВФ не в захваті

В уряді підготували новий варіант визначення ціна газу. За новими пропозиціями, які вже передані на аналіз в МВФ, підвищення цін на газ може бути розтягнуто на півтора року.

Корупція в Україні підриває армію, – The New York Times

За період війни на Донбасі корупція в Україні перейшла з газової сфери до військової. Пропускаючи великі витрати на оборону України через руки чиновників та бізнесменів, влада стримує боротьбу з

Україна стала активніше торгувати з Росією

Україна за підсумками 12 місяців 2017 року збільшила експорт товарів до Росії на 9,6%, а імпорт з Росії – на 39,9% порівняно з тим же періодом 2016 року. Про це свідчать дані Держстату.

Експерти спрогнозували, коли в Україні подешевшає бензин

На вартість нафтопродуктів впливають два основні чинники — це митна вартість на кордоні і курс гривні. Вони мінливі, тому вноситимуть корективи в ціни АЗС і в нинішньому році.

Нафта дорожчає через ескалацію на Близькому Сході

Ціни на нафту зростають у понеділок при відновленні на азіатських фондових ринках, а також на тлі загострення напруженості на Близькому Сході. Про це свідчать дані біржових торгів на сайті

Bitcoin пророкують стрімке подорожчання

Вартість першої криптовалюти Bitcoin різко зросте до 40 тисяч доларів до кінця 2018 – го, а 90% альткоїнов знеціняться, так як вони не мають перспектив для розвитку.

Мінекономрозвитку обіцяє революцію малому бізнесу

Мінекономрозвитку розробило стратегію розвитку малого бізнесу, план імплементації якої зараз вже знаходиться на фінальних стадіях.