ЄС назвав умови виділення Україні 600 млн євро

поделиться
поделиться
favourite
Євросоюз очікує від України скасування заборони на експорт лісу та врегулювання питання соціальної допомоги внутрішнім переселенцям. За виконання цих двох умов країна отримає черговий транш макрофінансової допомоги в 600 млн євро, заявив глава представництва ЄС в Україні, посол Г'юг Мінгареллі.
"Ми вже надали Україні перший транш в розмірі 600 млн євро і очікуємо другий транш, також у 600 млн євро", - сказав Мінгареллі на своїй першій прес-конференції в Києві.
Для цього, за його словами, Україні необхідно виконати дві умови: скасувати заборону на експорт лісу і вирішити питання, що стосується соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб.
За словами Мінгареллі, на сьогоднішній день керівництво ЄС проводить обговорення цих питань з українською владою.
"Ми всі сподіваємося, що з'явиться можливість надати цей транш Україні в найближчому майбутньому. Я не можу поки назвати конкретні терміни", - сказав він.
Як повідомляв Корреспондент.net, 14 вересня МВФ виділив Україні мільярдний транш. Президент Петро Порошенко заявив, що це рішення фонду посприяє отриманню допомоги від інших фінансових донорів, у тому числі й макрофінансової допомоги від Євросоюзу.
посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)