ЄС назвав умови виділення Україні 600 млн євро

Facebook
ВКонтакте
share_fav
Євросоюз очікує від України скасування заборони на експорт лісу та врегулювання питання соціальної допомоги внутрішнім переселенцям. За виконання цих двох умов країна отримає черговий транш макрофінансової допомоги в 600 млн євро, заявив глава представництва ЄС в Україні, посол Г'юг Мінгареллі.
"Ми вже надали Україні перший транш в розмірі 600 млн євро і очікуємо другий транш, також у 600 млн євро", - сказав Мінгареллі на своїй першій прес-конференції в Києві.
Для цього, за його словами, Україні необхідно виконати дві умови: скасувати заборону на експорт лісу і вирішити питання, що стосується соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб.
За словами Мінгареллі, на сьогоднішній день керівництво ЄС проводить обговорення цих питань з українською владою.
"Ми всі сподіваємося, що з'явиться можливість надати цей транш Україні в найближчому майбутньому. Я не можу поки назвати конкретні терміни", - сказав він.
Як повідомляв Корреспондент.net, 14 вересня МВФ виділив Україні мільярдний транш. Президент Петро Порошенко заявив, що це рішення фонду посприяє отриманню допомоги від інших фінансових донорів, у тому числі й макрофінансової допомоги від Євросоюзу.
посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)