На Миколаївщині ініціаторам встановлення пам'ятника АТОшникам погрожують сепари

Facebook
ВКонтакте
share_fav

На адресу ініціаторів створення меморіалу звучать анонімні погрози від місцевих прихильників сепаратизму

Події на сході України забрали 19 молодих життів жителів Очакова. Але хлопців пам'ятають, і щоб пам'ять ця "бур'яном не поросла". В Очакові, силами активістів, створена Алея пам'яті героїв, висаджені дерева і квіти, встановлені таблички з іменами очаковцев, загиблих в неоголошену війну з російським агресором, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Очаківський портал".

Алея пам'яті розташована в районі автовокзалу. Кошти на пам'ятник зібрали самі жителі міста, громадські працівники, активісти, підприємці. Споруджували всім світом. Відкриття меморіалу відбудеться на свято Покрови пресвятої Богородиці, яка, за старовинною традицією, є покровителькою козацтва та збройних сил України.

Очаківці ніколи не забудуть подвиг захисників Вітчизни, а тепер в місті з'явиться місце, де можна віддати данину пам'яті тим, хто загинув за незалежність України.

Активісти розповідають, що на адресу ініціаторів створення меморіалу звучать анонімні погрози від місцевих прихильників сепаратизму, вони сподівається зруйнувати або спотворити пам'ятник. Але "небайдужих" просять не турбуватися - на перших парах його охороняють військовослужбовці, потім будуть встановлені камери зовнішнього спостереження.

За словами одного з ініціаторів проекту Андрія Лучка, процес створення меморіалу згуртував всіх небайдужих жителів маленького, але багатонаціонального містечка: "Українці, росіяни, молдавани, татари та багато інших представників різних національностей з гордістю називають себе громадянами України. Поки ми працювали над створенням алеї пам'яті і меморіалу, відчули і міцне товариське плече і підтримку один одного, знайшли багато однодумців з числа земляків".

посмотреть на ДеПо