У Кропивницькому суддя тікав від журналістів

Facebook
ВКонтакте
share_fav

У Кіровському райсуді не відбулось чергове засідання з розгляду скарги про бездіяльність, неналежне досудове розслідування та затягування часу у справі про шахрайство

На засідання з’явилися представники заявника, слідчий на засідання не прибув, пише Depo.Кропивницький з посиланням на "Гречку".

Головував на засіданні суддя Євген Завгородній.

Він поцікавився у представників заявника, чи узгоджено зі слідчим відкриття таємниці слідства в присутності журналістів. Після того, як судді повідомили, що слідчого в засіданні немає і журналісти мають право бути присутні на будь-якому відкритому засіданні, Завгородній: проводити засідання без журналістів.

Коли ж у судді поцікавились причинами такого рішення, він вийшов з зали зі словами: "Переходимо в інше приміщення".

Далі, чекаючи пояснень, суддю буквально переслідували в приміщенні суду. Однак той закрився у своєму кабінеті. Лише втручання в. о голови суду Руслана Бурка допомогло повернути його на робоче місце.

Проте і після цього розгляд скарги не продовжили, оскільки представники заявника оголосили судді відвід, мотивуючи це тим, що він порушив принцип вільного доступу представників ЗМІ до судового процесу.

посмотреть на ДеПо
#кропивницкий