Рятувальники надали допомогу туристу в горах

News.if.ua

9 жовтня близько 12:00 21-річний мешканець Запоріжжя пройшов реєстрацію на контрольно-пропускному пункті Карпатського національного природного парку поблизу селища Ворохта Івано-Франківської області та вирушив за маршрутом до Чорногірського хребта. Проходячи біля озера Бребенескул Рахівського району Закарпатської області, чоловік відчув погіршення самопочуття та попросив допомоги рятувальників.

Для надання допомоги туристу на території Закарпатської області було залучено 4 гірські рятувальники на 1 одиниці техніки, які на маршруті пошуку певний час перебували на телефонному зв’язку з потерпілим. О 21:40 закарпатські рятувальники прибули до місця визначеної зустрічі біля озера Бребенескул, однак чоловіка там не виявили і зв’язок із ним був відсутній.

Пошуковою групою проведено обстеження території поблизу Бребенескула та виявлено одиночні сліди людини, які ведуть у напрямку озера Несамовите на території Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

З метою розширення території пошуку о 01:10 в район озера Несамовите Івано-Франківської області направлено 6 працівників Ворохтянського пошуково-рятувального відділення на автомобілі.

О 06:20 10 жовтня ворохтянські гірські рятувальники знайшли чоловіка поблизу озера Несамовите. Стан потерпілого задовільний.

посмотреть на News.if.ua