Члени ПАРЄ не хочуть повернення Росії, - Ар'єв

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Члени Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) не хочуть повернення до пленарної зали представників Росії, які залишили її через санкції. Про це заявив Володимир Ар'єв, який перебуває у Страсбурзі, повідомляє Еспресо.TV.

"Це особиста думка Аграмунта. І те, що я бачу, її не поділяють члени асамблеї, особливо на фоні доповіді слідчої групи щодо МН17 і після варварських бомбардувань в Алеппо, що визнають військовим злочином", - зазначив він.

Ар'єв також наголосив, що у Аграмунта своя позиція, "щоб провести політику умиротворення - щоб всіх мати за одним столом".

"Росія сьогодні відрізняється від Радянського Союзу тільки тим, що там не запровадили смертну кару. Тому ми говоримо, що це неможливо - повертати Російську Федерацію до залу, доки вона не зробить відповідні кроки для виконання резолюції ПАРЄ", - додав Ар'єв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Педро Аграмунт закликає асамблею зробити все необхідне для повернення в пленарний зал представників Російської Федерації.

посмотреть на РБК-Украина (Українська версія)