Тимошенко озвучила шокуючі дані про тарифи на газ

Тимошенко озвучила шокуючі дані про тарифи на газ

BusinessUA

Українці мають платити за газ на третину менше.

Про це сказала лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко під час зустрічі з журналістами. Вона має намір звернутися до НАБУ з вимогою переглянути доцільність закупки українського газу в Євросоюзі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ прогнозує вихід України з "боргової ями"

"Якщо був контракт, підписаний за моєю участю, то чому в Європі газ купують по 185 доларів? Хто сидить на посередницьких 65 доларах. Ще вчора було 140, зараз на 120 вийшли, скоро газ впаде до 100, а все одно нашим людям продають по 180. Ви розумієте, що це не європейський газ, це російський. Я найближчим часом публічно звернуся до НАБУ. І покажу, хто сьогодні заробляє цю націнку на газі через Європу. Плюс, вартість українського газу становить 85 доларів - із транспортуванням, податками, прибутками, з розвитком галузі. Чому український газ продають по 285, а не по 85?" - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, Нафтогаз спрогнозував ціну на газ наступного сезону на рівні $185 за 1000 куб. м. У сумі враховані транспортні витрати. Про це йдеться у звіті компанії. Разом із вартістю входу до газотранспортної системи України прогнозована ціна становите $197 за 1000 куб. м газу.

посмотреть на BusinessUA