На Донбасі п’яний російський офіцер на смерть збив жінку

Facebook
ВКонтакте
share_fav

У неділю, 9 жовтня, на Донбасі російський військовослужбовець в стані сильного алкогольного сп’яніння здійснив наїзд на службовому автомобілі на місцеву мешканку, внаслідок чого вона загинула. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

«9 жовтня ц.р. у н.п.Кадіївка (колишній Стаханов) капітан ЗС РФ зі складу гаубичного самохідного артилерійського дивізіону 7 окремої мотострілецької бригади (Брянка) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ здійснив наїзд на службовому автомобілі на місцеву мешканку, внаслідок чого вона загинула. Прибулий наряд дорожньої поліції т.зв. «МВС ДНР» встановив, що офіцер перебуває в стані сильного алкогольного сп’яніння. Під час складання протоколу військовослужбовець виявив супротив та заявив, що має «імунітет», тому що належить до збройних сил РФ, зокрема, прибув з 70 окремої мотострілецької бригади (Уссурійськ) 5 армії (Уссурійськ) Східного воєнного округу (Хабаровськ) ЗС РФ, що і було задокументовано поліцейськими», - йдеться у повідомленні.
З метою недопущення витоку чуттєвої інформації, російський військовослужбовець був затриманий та доставлений до поліцейської дільниці.

«Міністерство безпеки ДНР» вживає заходи з недопущення витоку інформації у т.ч. щодо обмеження кола осіб, які можуть ознайомитись із зазначеним протоколом», - повідомляє ГУР.

посмотреть на Главком