Морально відпочивав: на Миколаївщині судили ще одного дезертира

Морально відпочивав: на Миколаївщині судили ще одного дезертира

ДеПо

Водій дев'ятої гаубичної артилерійської батареї отримав умовний строк

На Миколаївщині черговий дезертир отримав умовний строк. Водія дев'ятої гаубичної артилерійської батареї третього гаубичного артилерійського дивізіону військової частини польова пошта В3500 у військовому званні солдат Первомайський міськрайонний суд засудив до позбавлення волі строком на три роки, але звільнив від відбуття покарання з випробувальним терміном один рік, повідомляє Depo.Миколаїв.

Ще 10 лютого 2016 року командир військової частини відпустив солдата в чергову відпустку строком на 14 діб. Проте, 24 лютого дезертир не повернувся до частини. Солдат визнав себе винним у вчинененому правопорушенні та пояснив свою неявку моральним та фізичним відпочинком.

Відпочивши та набравшись сил він повернувся до частини аж 18 березня.

Зважаючи на вище зазначене суд ухвалив визнати солдата винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 407 КК України та призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки.

На підставі ст. 75 КК України обвинуваченого від відбуття призначеного покарання звільнити з випробуванням строком на один рік.

посмотреть на ДеПо