Фейгін: Влада України не цікавилася Сущенком

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Адвокат Марк Фейгін заявив, що українська влада, крім консула в Москві Геннадія Брескаленка, долею його підзахисного журналіста Романа Сущенка не цікавилася, передає 17 канал.

При цьому, зазначив адвокат, для захисту Сущенка спілкування з українською владою в будь-якому випадку знадобиться.

"Необхідність спілкування з органами влади України - знадобиться. Треба ж документи збирати на Сущенка і представляти їх через клопотання слідства. Ну ось з Міноборони знадобиться довідка, що він не працював в розвідці", - сказав про відсутність контактів Фейгін.

Фейгін додав, що сумнівається в справедливості суду, а також зазначив, що покластися не можна і на правозахисників, оскільки вони не тільки умивають руки, але і переконують інших відійти осторонь справи Сущенка.

За його словами, Росія запустила "цілу машину пропаганди", щоб довести, нібито, що Сущенко не журналіст. При цьому в інтернеті у відкритому доступі розміщено його матеріали, зокрема, на сайті Укрінформу, де він і працював останні роки.

Раніше Міноборони відхрестилося від Сущенка, а МЗС України викликало консула РФ.

Нагадаємо, нещодавно в Москві затримали журналіста Романа Сущенка. У ФСБ стверджують, що Сущенко - полковник української розвідки, в Україні це заперечують.

Сам Роман Сущенко також не визнає провину.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)