Міністр озвучила зміни правил вступу до вузів

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Міністерство освіти і науки змінює правила вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Про це розповіла глава відомства Лілія Гриневич, передає "5 канал".

Зокрема, скорочують кількість заяв у порівнянні з минулорічною вступною кампанією. Раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ. У 2017 році вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як абітурієнтам з окупованого Криму вступити до українських вузів

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18 годин 25 липня. Прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО - до 18 годин 26 липня. Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, іспити із 21 до 26 липня.

Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, на контракт до 18 серпня. Пільгові категорії інваліди, сироти, діти учасників АТО - будуть зараховані до 28 серпня. Абітурієнти з Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами.

Вступ до вузів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років. Для вступу в університети обов'язковим буде сертифікат з української мови та літератури. Другим може бути сертифікат з математики, історії України або біології. Третім - із інших предметів, які вибирає університет.

Як відомо, вищі навчальні заклади не влаштовуватимуть випускників на роботу.

посмотреть на Gazeta.ua