До кінця жовтня “Бучачагрохлібпром” запустить нове високотехнологічне зерносховище на 30 тисяч тонн

До кінця жовтня “Бучачагрохлібпром” запустить нове високотехнологічне зерносховище на 30 тисяч тонн

За Збручем

На території підприємства ТзОВ «Бучачагрохлібпром» сьогодні проводяться роботи з будівництва сучасного високотехнологічного елеватора, об’ємом зберігання 30 тис. тонн, а також автоматизованою лінією відвантаження на залізничний та автомобільний транспорт. Відвантаження на залізничні вагони плануються до 32 вагонів в добу.

– Ми надзвичайно зацікавлені в будівництві цього елеватора, введення його в експлуатацію дасть можливість найперше, своєчасно і в найкоротший термін зібрати урожай з поля, щоб максимально уникнути втрат і зберегти всі якісні показники зерна. Сучасні матеріали, технології, а також процеси аспірації, які застосовані при будівництві елеватора, дають можливість якісно очистити, правильно просушити і підготувати зерно до тривалого зберігання або до відвантаження на автомобільний чи залізничний транспорт, – розповідає комерційний директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Откидач.

До слова, роботи з будівництва елеватора розпочались в квітні цього року. Якщо все ітиме за планом, то вже до кінця жовтня на території ТзОВ «Бучачагрохлібпром» працюватиме нове високотехнологічне зерносховище.

посмотреть на За Збручем