П'яний російський військовий здійснив наїзд на мешканку Кадіївки, - розвідка

РБК-Украина (Українська версія)

Капітан Збройних сил Російської Федерації у стані алкогольного сп'яніння, наїхав на службовому автомобілі на мешканку Кадіївки (Стаханова) у Донецькій області. Жінка померла, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

Як слідує із заяви розвідки, наряд "дорожньої поліції" так званої "Донецької народної республіки",який прибув на місце події, встановив стан алкогольного сп'яніння. При цьому військовослужбовець пручався і заявив, що у нього "імунітет", тому що він служить в російських збройних силах.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Обстановка в зоні АТО станом на 10 жовтня На тимчасово окупованих теріторіях сходу України супротивник намагається затя...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 10 жовтня 2016 р.

За словами капітана, він належить "до 70 окремої мотострілкової бригади (Уссурійськ) 5 армії (Уссурійськ) Східного військового округу (Хабаровськ) ЗС РФ, що й було задокументовано поліцейськими".

Згідно з даними розвідки, офіцера затримали і доставили у поліцейський відділок.

Нагадаємо, напередодні українська розвідка повідомила про 10 загиблих і 4 поранених військовослужбовців Російської Федерації на Донбасі.

посмотреть на РБК-Украина (Українська версія)