Останній день подання "алкогольної" та "тютюнової" звітності - 10 жовтня

News.if.ua

Головне управління ДФС в Івано-Франківській області звертає увагу реалізаторів алкоголю та тютюну, що останній термін подання Звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (1-РА) та Звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (1-РТ) - 10 жовтня п.р.

Нагадаємо, граничним терміном подання звітності про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів є 9 число наступного місяця. В разі, якщо закінчення строку подання звітності припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день. Оскільки, закінчення строку подання звітності за вересень припадає на вихідний, то останній день подання «алкогольної» та «тютюнової» звітності переноситься на 10 жовтня 2016 року.

Також, нагадуємо, що з метою створення комфортних умов для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет платника» було доопрацьовано режим «Введення звітності» в частині надання можливості платникам підготувати, заповнити та надіслати Звіти 1-РА та 1-РТ. Вхід до оновленого кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.

посмотреть на News.if.ua