Двоповерхову "Шкоду", яка не сподобалася кременчужанам, перекинуть на Хмельницький

Kременчуг today

Голова Укрзалізниці Войцех Балчун пообіцяв посадити хмельничан на швидкісний двоповерховий поїзд «Шкода», що неодноразово викликав нарікання пасажирів своєю незручністю та був знятий з експлуатації через технічний стан.

Як стало відомо сайту ПОДІЛЬСЬКА.інфо «Шкоду» на Хмельницький можуть запустити вже в листопаді.

«Нарешті виводимо з «кущів» багатостраждальний електропоїзд «Skoda». Вивчаємо прийнятні варіанти напрямків експлуатації цих потягів. Бо вони мають певні обмеження, зокрема, потребують технічного обслуговування кожні 700 км. Зараз розглядаємо такі маршрути: Київ-Полтава-Харків, Київ-Вінниця-Хмельницький-Тернопіль-Львів. Сьогодні вже маємо пряме сполучення Київ-Львів, дуже коротке — 4.55 у дорозі, з мінімальною кількістю зупинок. Ідея для «Skoda» – задіяти всі проміжні зупинки і доправити пасажирів до названих міст, а звідти вже до Львова» — повідомив Войцех Балчун на своїй сторінці в ФБ.

Нагадаємо, двоповерховий поїзд «Шкода» пробували на маршруті Харків-Кременчук-Київ. Однак він не отримав популярності серед пасажирів — через незручний графік руху, зависокі ціни та некомфортні вагони.

Про це вже знають і в Хмельницькому: на місцевих форумах кажуть, що доведеться за більші гроші їздити у вагонах, які значно гірші на Крюківські інтер-сіті.

посмотреть на Kременчуг today