Фонд Янковського переміг у Національному рейтингу благодійників у сфері культури

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Оголосили переможців III "Національного рейтингу благодійників", який організували "Український форум благодійників" в партнерстві зі всесвітньо відомою аудиторською компанією EY (раніше Ernst Young). Переможців визначали в трьох вагових категоріях: з витратами до 1 млн. грн., від 1 до 10 млн. та понад 10 млн.

Фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього" став лідером у номінації "Витрати в сфері мистецтва та культури" витративши на благодійні проекти за підсумками 2015 року 7,6 млн. грн.

"Вручення нагороди "Національного рейтингу благодійників" є для нас важливою подією, визнанням зусиль Фонду у підтримці талановитої української молоді в галузі культури та мистецтва. Я відчуваю гордість за те, що Фонд працює абсолютно прозоро, що до нас не бояться приєднуватися", - розповів Ігор Янковський.

"Почесно бути лідером, але бути прозорим у фінансовому плані - обов'язок благодійних організацій. Підзвітність - ключ до сердець людей, які нам допомагають", - підкреслила директор "Українського форуму благодійників" та організатор рейтингу Анна Гулевська-Черниш.

Всього, за даними Державної фіскальної служби, в 2015 році на благодійність було витрачено 9,4 млрд. грн., а кількість благодійних організацій перевищило 9 тис. Але лише невелика частина з них відкривають свої фінансові звіти перед громадськістю - учасниками рейтингу стали 74 фонду, які витратили в минулому році на благодійність 790,9 млн. грн.

Завдяки зусиллям Фонду Ігоря Янковського в цьому році вже було реалізовано важливі проекти в підтримку українського кінематографа та творчої, талановитої молоді. За фінансової підтримки Фонду українські режисери побували на Берлінському та Каннському кінофестивалях, спільно з Держкіно - провели презентацію українського кіно в Каннах та Карлових Варах.

Четвертий рік поспіль під егідою Фонду проводиться найбільший в Україні конкурс дитячого малюнка, мета якого - підтримати художників-початківців, сприяти їх творчому та професійному розвитку. Роботи переможців та фіналістів конкурсів у 2013-2015 роках неодноразово виставлялися не тільки в Україні, а й за кордоном - у Бельгії, Польщі, Франції та в будівлі ООН в США.

посмотреть на Gazeta.ua