18 декабря в Житомирской области пройдут выборы

Журнал Житомира

Центральная избирательная комиссия объявила на 18 декабря выборы в 143 объединенных территориальных общинах, в том числе – в 22 на Житомирщине.

Соответствующее постановление 7 октября размещено на сайте ЦИК.

«Центральная избирательная комиссия постановляет: 1. Назначить на воскресенье, 18 декабря 2016 года, первые выборы депутатов сельских, поселковых, городских советов объединенных территориальных громад и соответствующих сельских, поселковых, городских голов по перечням согласно приложениям 1 - 22.

2. Объявить с 29 октября 2016 года начало избирательного процесса первых выборов депутатов сельских, поселковых, городских советов объединенных территориальных громад и соответствующих сельских, поселковых, городских голов», - говорится в документе.

Согласно приложению к постановлению ЦИК, выборы на Житомирщине состоятся в 22 объединенных территориальных громадах.

Перелік ОТГ і населених пунктів, у яких 18 грудня пройдуть перші місцеві вибори

Баранівська міська об’єднана територіальна громада

Баранівська міська рада (місто Баранівка), Берестівська сільська рада (села Берестівка, Зрубок, Мирославль, Ситисько), Вірлянська сільська рада (села Вірля, Климентіївка), Жарівська сільська рада (села Жари, Деревищина), Зеремлянська сільська рада (села Зеремля, Вишнівка, Середня), Йосипівська сільська рада (села Йосипівка, Табори), Кашперівська сільська рада (села Кашперівка, Озерянка, Гриньки), Марківська сільська рада (села Марківка, Стара Гута, Глибочок), Рогачівська сільська рада (села Рогачів, Острожок, Млини, Рудня), Полянківська селищна рада (смт Полянка, село Будисько), Смолдирівська сільська рада (села Смолдирів, Іванівка, Смолка), Суємецька сільська рада (села Суємці, Володимирівка), Ялишівська сільська рада (села Ялишів, Лісове, Явне).

Довбиська селищна об’єднана територіальна громада

Довбиська селищна рада (смт Довбиш, села Адамівка, Лісова Поляна, Любарська Гута, Наталія, Осичне), Мар’янівська селищна рада (смт Мар’янівка, села Дорогань, Зятинець, Ожгів, Турова).



Семенівська сільська об’єднана територіальна громада

Іванковецька сільська рада (села Іванківці, Семенівка), Великонизгірецька сільська рада (села Великі Низгірці, Нова Олександрівка), Закутинецька сільська рада (села Закутинці, Малі Гадомці, Сингаївка), Красівська сільська рада (села Красівка, Дубівка), Терехівська сільська рада (села Терехове, Кикишівка), Хажинська сільська рада (село Хажин).


Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада
Брусилівська селищна рада (смт Брусилів), Водотиївська сільська рада (села Водотиї, Болячів), Дивинська сільська рада (село Дивин), Карабачинська сільська рада (село Карабачин), Лазарівська сільська рада (села Лазарівка, Старицьке, Хом’янка), Містечківська сільська рада (села Містечко, Ковганівка), Морозівська сільська рада (села Морозівка, Малинівка), Новоозерянська сільська рада (село Нові Озеряни), Озерська сільська рада (села Озера, Биків, Западня, Мар’янівка), Осівецька сільська рада (село Осівці), Покришівська сільська рада (село Покришів), Приворотська сільська рада (село Привороття), Романівська сільська рада (села Романівка, Пилипонка), Скочищенська сільська рада (село Скочище, селище Скочище), Соболівська сільська рада (село Соболівка, Долинівка), Соловіївська сільська рада (село Соловіївка), Хомутецька сільська рада (села Хомутець, Вільшка, Краківщина), Яструбеньківська сільська рада (села Яструбенька, Дібрівка, Яструбна).

Барашівська сільська об’єднана територіальна громада

Барашівська сільська рада (село Бараші), Березівська сільська рада (села Березівка, Верби, Новосілка), Бобрицька сільська рада (села Бобриця, Йосипівка), Будо-Бобрицька сільська рада (села Будо-Бобриця, Антонівка, Гута-Бобрицька, Сорочень), Ганнопільська сільська рада (села Ганнопіль, Бобрицька Болярка, Євгенівка, Єлизаветпіль, Киселівка, Новоолександрівка), Киянська сільська рада (села Киянка, Крем’янка), Неділищенська сільська рада (села Неділище, Бастова Рудня, Шевченкове), Усолусівська сільська рада (села Усолуси,
Майдан, Синявка).


Станишівська сільська об’єднана територіальна громада

Станишівська сільська рада (села Станишівка, Бистрі, Слобода-Селець), Зарічанська сільська рада (село Зарічани), Ліщинська сільська громада (села Ліщин, Тарасівка), Луківська сільська рада (села Лука, Вершина, Млинище), Пісківська сільська рада (села Піски, Скоморохи), Туровецька сільська рада (села Туровець, Грабівка, Кринички, Лісівщина, Мошківка).


Горщиківська сільська об’єднана територіальна громада

Горщиківська сільська рада (села Горщик, Березівка, Жупанівка, Піски), Вигівська сільська рада (села Вигів, Боровиця, Краснопіль), Давидківська сільська рада (села Давидки, Видень, Дружбівка).


Ушомирська сільська об’єднана територіальна громада

Ушомирська сільська рада (села Ушомир, Березневе, Заріччя, Ковбащина, Пугачівка, Рудня-Ушомирська, Садибне, Сантарка, Струмок), Бондарівська сільська рада (села Бондарівка, Гулянка, Іванопіль, Охотівка, Першотравневе, Ушиця, селища Броди, Нова Ушиця), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Вишневе, Красногірка, Мошківка), Купищенська сільська рада (села Купище, Велень, Жабче), Поліська сільська рада (села Поліське, Рудня), Ришавська сільська рада (село Ришавка).


Коростишівська міська об’єднана територіальна громада

Коростишівська міська рада (місто Коростишів, села Теснівка, Бобрик), Більковецька сільська рада (села Більківці, Козак), Віленьківська сільська рада (села Віленька, Онишпіль), Вільнянківська сільська рада (села Вільнянка, Радівка, Борок), Здвижківська сільська рада (села Здвижка, Семенівка), Квітнева сільська рада (села Квітневе, Царівка, Красилівка, Антонівка, Браженець), Кропивнянська сільська рада (села Кропивня, Голубівка, Видумка, Єлизаветівка), Щигліївська сільська рада (села Щигліївка, Продубіївка, Грубське, Струцівка, Вишневе).


Лугинська селищна об’єднана територіальна громада

Лугинська селищна рада (смт Лугини, села Глухова, Крупчатка, Лугинки, Станційне), Будо-Літківська сільська рада (села Будо-Літки, Березовий Груд, Радогоща), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Підостапи), Красноставська сільська рада (села Красностав, Теснівка), Остапівська сільська рада (села Остапи, Кам’яна Гірка).


Чоповицька селищна об’єднана територіальна громада

Чоповицька селищна рада (смт Чоповичі, села Пристанційне, Стримівщина), Барвінківська сільська рада (села Барвінки, Загребля, Новобратське), Йосипівська сільська рада (села Йосипівка, Будницьке, Гутянське, Липляни), Шевченківська сільська рада (села Шевченкове, Крушники, Кутище, Тишів).


Городницька селищна об’єднана територіальна громада

Городницька селищна рада (смт Городниця), Кленівська сільська рада (села Кленова, Брониця, Дубники, Липине), Лучицька сільська рада (села Лучиця, Анастасівка, Перелісок, Мала Анастасівка), Червоновільська сільська рада (села Червона Воля, Перелісянка, Прихід).


Чижівська сільська об’єднана територіальна громада

Чижівська сільська рада (села Чижівка, Вербівка, Вишківка), Красилівська сільська рада (села Красилівка, Дібрівське, Красилівське, Морозівка, Таращанка), Курчицька сільська рада (села Курчиця, Курчицька Гута, Михіївка, Ходурки), Малоцвілянська сільська рада (села Мала Цвіля, Берегове, Вірівка, Карпилівка).


Білокоровицька сільська об’єднана територіальна громада

Білокоровицька сільська рада (село Білокоровичі), Бучманівська селищна рада (смт Бучмани), Новобілокоровицька селищна рада (смт Нові Білокоровичі).


Олевська міська об’єднана територіальна громада

Олевська міська рада (місто Олевськ), Дружбівська селищна рада (смт Дружба, Діброва), Жубровицька сільська рада (село Жубровичі), Журжевицька сільська рада (села Журжевичі, Рудня), Замисловицька сільська рада (села Замисловичі, Рудня-Замисловицька, Устинівка, Шебедиха), Зольнянська сільська рада (села Зольня, Ковалівка, Сердюки), Зубковицька сільська рада (село Зубковичі), Калинівська сільська рада (села Калинівка, Ліски, Бацеве), Кам’янська сільська рада (села Кам’янка, Лісове), Кишинська сільська рада (села Кишин, Болярка, Забороче, селище Лугове), Копищенська сільська рада (села Копище, Майдан-Копищенський), Лопатицька сільська рада (село Лопатичі), Майданська сільська рада (села Майдан, Джерело, Сарнівка), Новоозерянська селищна рада (смт Новоозерянка, села Озеряни, Рудня-Озерянська), Покровська сільська рада (села Покровське, Будки, Михайлівка, Млинок), Руднє-Бистрянська сільська рада (села Рудня-Бистра, Варварівка, Корощине, селище Сновидовичі), Стовпинська сільська рада (села Стовпинка, Держанівка), Сущанська сільська рада (села Сущани, Андріївка), Тепеницька сільська рада (села Тепениця, Артинськ, Обище, Соснівка, Хмелівка), Хочинська сільська рада (села Хочине, Перга, Рудня-Перганська, Рудня-Хочинська), Юрівська сільська
рада (село Юрове).


Попільнянська селищна об’єднана територіальна громада

Попільнянська селищна рада (смт Попільня), Великолісівецька сільська рада (село Великі Лісівці), Голуб’ятинська сільська рада (село Голуб’ятин), Котлярська сільська рада (село Котлярка), Кривенська сільська рада (села Криве, Рудка), Миролюбівська сільська рада (село Миролюбівка), Новоселицька сільська рада (село Новоселиця), Парипська сільська рада (село Парипси), Попільнянська сільська рада (село Попільня), Саверецька сільська рада (села Саверці, Піски), Сокільчанська сільська рада (села Сокільча, Маркова Волиця), Строківська сільська рада (село Строків), Ходорківська сільська рада (села Ходорків, Пустельники, селище Відродження).


Андрушківська сільська об’єднана територіальна громада

Андрушківська сільська рада (село Андрушки, селище Новопаволоцьке), Василівська сільська рада (село Василівка), Макарівська сільська рада (село Макарівка), Харліївська сільська рада (село Харліївка).


Квітнева сільська об’єднана територіальна громада

Квітнева сільська рада (село Квітневе), Єрчицька сільська рада (села Єрчики, Велика Чернявка, Яблунівка), Почуйківська сільська рада (село Почуйки), Романівська сільська рада (села Романівка, Дехтярка, Кошляки), Ставищенська сільська рада (село Ставище).


Миропільська селищна об’єднана територіальна громада

Миропільська селищна рада (смт Миропіль, село Дертка), Колодяжненська сільська рада (село Колодяжне), Малокозарська сільська рада (села Мала Козара, Олександрівка, Пилипо-Кошара).


Хорошівська селищна об’єднана територіальна громада

Володарсько-Волинська селищна рада (смт Хорошів, села Зелений Гай, Рудня-Шляхова), Березівська сільська рада (села Березівка, Полівська Гута, Торчин), Грушківська сільська рада (села Грушки, Грабняк), Давидівська сільська рада (село Давидівка), Дашинська сільська рада (села Дашинка, Курганці, Писарівка, Теренці), Дворищенська сільська рада (села Дворище, Заздрівка, Солодирі), Зубринська сільська рада (села Зубринка, Вишняківка, Ліски, Михайлівка, Ставки, Човнова), Краївщинська сільська рада (села Краївщина, Іванівка, Омелівка, Шадура, Яблунівка), Поромівська сільська рада (села Поромівка, Калинівка, Красногірка), Рижанська сільська рада (села Рижани, Волянщина, Грабівка, Данилівка, Жовтнівка, Знам’янка, Кропивенка, Невирівка), Сколобівська сільська рада (село Сколобів), Суховільська сільська рада (села Суховоля, Крук, Мар’янівка).


Вільська сільська об’єднана територіальна громада

Вільська сільська рада (села Вільськ, Перемога, Щербини, Ялинівка), Зороківська сільська рада (села Зороків, Вишпіль, Іванків), Ксаверівська сільська рада (села Ксаверівка, Крученець), Новопільська сільська рада (села Новопіль, Івановичі, Окілок).


Краснопільська сільська об’єднана територіальна громада

Краснопільська сільська рада (село Краснопіль), Безпечнянська сільська рада (село Безпечна), Молочківська сільська рада (села Молочки, Мотрунки), Носівська сільська рада (села Носівки, Суслівка), Стетковецька сільська рада (село Стетківці).

посмотреть на Журнал Житомира