На Волині дітей учасників АТО годуватимуть безкоштовно

На Волині дітей учасників АТО годуватимуть безкоштовно

ДеПо

Депутати Любомльської районної ради підтримали це рішення одноголосно

На позачерговій сесії Любомльської районної ради депутати внесли зміни до прийнятих раніше рішень про безкоштовне харчування дітей, батьки яких мобілізовані у зону АТО. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Кордон.

Мова про учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району та дітей дошкільних навчальних закладів.

Як розповів голова Любомльської райради Микола Сушик, на початку року з бюджету виділили гроші на харчування дітей, але вони з 1 вересня не харчуються безкоштовно.

"Як виявилось, у нашому рішенні не прописано, що змогу безкоштовно харчуватись мають діти усіх учасників АТО – мобілізованих і демобілізованих", – заявив Сушик.

"На той час, коли депутати приймали рішення, деяких батьків мобілізовували і вони перебували в АТО. Нині ж багато хто демобілізувався, тому у відділ освіти зверталось чимало жителів району, аби діти учасників АТО безкоштовно харчувались", – розповів начальник відділу освіти Василь Стрільчук.

За попередніми даними, у Любомльському районі близько 120 учасників АТО. Аби їх діти мали змогу харчуватись безкоштовно, необхідне офіційне підтвердження – це довідка, що батько був учасником АТО.

Депутати Любомльської районної ради підтримали це рішення одноголосно.

посмотреть на ДеПо