Український спеціаліст збирається тренувати топ-клуб

Facebook
ВКонтакте
share_fav


Український наставник "Габали" Роман Григорчук розповів про роботу в азербайджанському клубі.

"Чемпіонат в Азербайджані такий, що передиху нема. "Карабах" - це чемпіон країни, і я думаю, що в чемпіонаті України він був би залізно в призовій трійці. У мене немає в цьому ніяких сумнівів. І "Габала" також не слаба!

Так, наш бюджет дуже далекий від "Шахтаря" та "Динамо". Але я не хотів би про це говорити, бо це просто не моя справа. Але можу вам сказати, що в "Чорноморці" були в три рази краще умови, аніж зараз в "Габалі". Маю на увазі ті роки, коли ми були в єврокубках. Фінансові умови були на три порядки вищі, ніж тут. Всі українці, які грали в нас, отримували менше, ніж у "Чорноморці" колись.

Я поїхав до "Габали", бо розумів, що ми можем грати в єврокубках. Це для мене було найперше. Я розумів, що на той час з "Чорноморцем" це мені буде робити важко. Тоді там ситуація була набагато гірша. Я рахую, що у випадку, якщо команда не грає в єврокубках, це неповноцінне футбольне життя.

З іншого боку, я не можу не сказати, що я не хочу попрацювати у клубі високого рівня - топ-клубі. "Габала" - це клуб добротного рівня. Від мене залежить дуже багато, але не все. Поки в мене контракт діє до кінця цього сезону", - говорить Григорчук.
посмотреть на Футбол в Україні