В Івано-Франківську відбулися урочистості з нагоди Дня юриста

News.if.ua
Напередодні професійного свята Дня юриста в головному територіальному управлінні юстиції в області відбулися урочисті заходи. Привітати юристів прийшли заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Паранюк та міський голова Руслан Марцінків.

Від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука Ярослав Паранюк, висловив слова вдячності представникам цієї галузі.

«Сумлінне виконання своїх посадових обов’язків усіма правниками свідчить про те, що майбутнє України в надійних руках. Завдяки вашому професійному таланту та навикам, на Прикарпатті реалізовується реформа децентралізації та ряд інших позитивних зрушень, які, сподіваюся, стануть значущими не тільки для області, а й для України загалом. Тож бажаю вам творчого натхнення, добробуту у ваших сім’ях та мирного неба над головою», - зазначив у своєму виступі посадовець.

Своєю чергою, начальник управління Микола Станіщук висловив сподівання, що їхня служба й надалі працюватиме в інтересах при карпатців, сприятиме розбудові правової держави.

Варто зазначити, що найкращих працівників юстиції за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня юриста нагороджено почесними грамотами голови облдержадміністрації Олега Гончарука.

посмотреть на News.if.ua