Клінтон звинуватила Росію у військових злочинах у Сирії

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Кандидат від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що Росію необхідно притягнути до відповідальності за бомбардування в Сирії

Про це вона заявила під час другого туру передвиборних дебатів, передає Depo.ua.

"Ми спостерігаємо результати режиму Асада в партнерстві з іранцями на землі і росіянами в повітрі, які проводять бомбардування Алеппо", - заявила вона.

За її словами, для вирішення кризи необхідно сісти за стіл переговорів, а Росія цього не зробить, поки не буде механізмів тиску на неї в цьому питанні.

Клінтон заявила, що якби була президентом, ввела в Сирії безпольотну зону і знайшла способи "натиснути" на Росію.

У свою чергу республіканець Дональд Трамп заявив, що США і Росії потрібно разом боротися з ІДІЛ в Сирії.

"Я не знаю Путіна. Думаю, було б чудово, якби ми порозумілися з Росією. Ми могли б, наприклад, боротися проти ІДІЛ разом", - сказав він.

Нагадаємо, в США сьогодні відбулися другі теледебати між кандидатами в президенти США Дональдом Трампом і Гілларі Клінтон.

У суботу Росія наклала вето на розроблений Францією проект резолюції Радбезу ООН, яка містила вимогу негайно припинити авіаудари і польоти бойової авіації над Алеппо та заклик до негайного припинення вогню з обох сторін і доставки гуманітарної допомоги.

Розроблений Москвою альтернативний проект резолюції фактично повторював французький, але в ньому не було вимоги припинити авіаудари по Алеппо. Цей документ теж не був прийнятий за підсумками голосування.

посмотреть на ДеПо