МЗС Польщі не визнає результатів виборів до Держдуми РФ в окупованому Криму

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Міністерство закордонних справ Польщі не визнає результатів виборів до Держдуми РФ, проведених на території окупованого Криму. Це ставить під сумнів загальну легітимність виборів у Росії. Про це йдеться в заяві МЗС Польщі.
«Міністерство закордонних справ Польщі не визнає результатів парламентських «виборів» до Держдуми Російської Федерації, здійснених на території Кримського півострова, який, відповідно до закону, належить Україні», – йдеться в заяві польського зовнішньополітичного відомства.
У МЗС РП нагадують, що Польща разом з міжнародною спільнотою засудила нелегальну анексію Криму Росією у березні 2014 року, про що свідчить резолюція ООН №68/262 від 27 березня 2014 року.
«Збереження територіальної цілісності України є ключовою умовою для мирного розв’язання російсько-українського конфлікту. У цьому контексті вибори депутатів на окупованій території ставлять під знак питання загальну легітимність виборів», – наголошує МЗС Польщі.
Зазначається, що Варшава підтримує заяву спостережної місії ОБСЄ щодо попередньої оцінки виборів, зокрема, що стосується періоду перед виборами й організації виборчої кампанії.
Нагадаємо, глава місії спостерігачів ОБСЄ за виборами до Державної думи РФ Ілкка Канерва напередодні заявив, що утиски Кремлем громадянського суспільства і жорсткий контроль за державними засобами масової інформації негативно позначилися на виборах.

посмотреть на Главком