Світоліна успішно стартує в Токіо

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Американка Коко Вандервей прекрасно провела першу половину сезону, особливо класно провівши трав'яну його частину. Там вона виграла навіть турнір в Хертогенбосху, проте з приходом хардового відрізка результати Коко значно впали, і перед матчем з Еліною показник перемог і поразок на даному покритті дорівнював - 10:10.

Українка ж навпаки на харді провела найкращі свої матчі в році - фінал турніру в Нью-Хейвені, перемога на Олімпіаді над Сереною Вільямс і березнева перемога на турнірі в Малайзії.

Тому і фавориткою свого стартового матчу на Pan Pacific Open була саме Світоліна. Втім, першою свою подачу упустила саме уродженка Одеси - Коко почала агресивніше грати в другій половині партії і до цього виявилася не готова українка. Уже в наступному геймі агресивні дії Вандервей привели до кількох вже дуже невимушених помилок, чим скористалася 20-та ракетка світу і повернулася втрачену подачу. Вже наступну свою подачу американка почала з 0:40 і, врешті-решт, поступилася і нею. Еліна без проблем закрила партію на свою користь, а вже на старті наступної знову взяла подачу суперниці. Коко не здалася і тут же зробила зворотний брейк, проте на більше її не вистачило.

Наступною суперницею першої ракетки України стане росіянка Анастасія Павлюченкова, яка на відмові пройшла німкеню Андреа Петкович.

Еліна Світоліна (Україна) - Коко Вандервей (США) - 6:3, 6:4

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)