Вибори на Донбасі проводити не можна - євродепутат

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Член Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС Ребекка Хармс заявила, що вибори на тимчасово окупованих територіях Луганської та Донецької областей проводити не можна, поки кордон не буде передано під контроль української влади або міжнародної організації типу ООН. Про це євродепутат сказала в Краматорську, повідомляє Informator.

"Вибори дуже важливі в цьому регіоні. Але вибори в умовах, коли ця територія зараз контролюється "зеленими чоловічками" і найманцями з Чечні, Югославії та інших частин світу, - такі вибори ніколи не можуть бути сприйняті як вільні вибори, і вони не будуть прокладати шлях до миру", - наголосила вона.

Разом з тим Ребекка Хармс прокоментувала нещодавні заяви глав МЗС Німеччини та Франції щодо швидкого проведення виборів на цих територіях.

"Якщо Еро і Штайнмаєр дуже бажають проведення незабаром виборів, то вони повинні враховувати, що російська зброя і російські солдати повинні бути виведені з Донецької та Луганської областей, а контроль над українським кордоном має бути переданий Україні, або, щонайменше, міжнародній організації, наприклад ООН", - зазначила депутат.

Нагадаємо, раніше інший євродепутат - Яромир Штетина - заявив, що єдиний спосіб завершення конфлікту в Україні - це постачання зброї.

Європарламент рекомендує депутатам не їхати на Донбас

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)
#огляд преси