На конференції ОБСЄ у Варшаві обговорили проблеми дотримання прав людини

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Організатором конференції стало Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ).

У Варшаві відбулася дводенна конференція Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), інформує depo.ua з посиланням на Польське Радіо.

У ній взяли участь делегації з кількох десятків країн Європи і Середньої Азії. Учасники зустрічей, а це представники держав-учасниць ОБСЄ, експерти з міжнародних питань, активісти неурядових організацій і правозахисники, дискутували на теми рішень, прийнятих урядами країн ОБСЄ, що стосуються прав і основних свобод людини і демократії.

Конференцію ОБСЄ у столиці Польщі відкрили міністри закордонних справ Німеччини і Польщі Франк-Вальтер Штайнмаєр і Вітольд Ващиковський. Очільник польської дипломатії Вітольд Ващиковський переконаний, що ця зустріч у Варшаві буде сприяти вдосконаленню міжнародних механізмів в галузі охорони прав людини.

"Тут є делегації з кількох десятків країн Європи і Середньої Азії. Ми будемо обмінюватися досвідом, що стосується захисту прав людини, говорити про ті місця, де їх порушують. Це зустріч експертів, а не політиків", - відзначив глава МЗС Польщі.

посмотреть на ДеПо