Розвідка встановила нові імена росіян, які воюють на Донбасі

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України встановлено імена мінометників 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які причетні до провокаційних обстрілів сил АТО та винні у чисельних вбивствах мирних жителів і знищенні цивільної інфраструктури Донбасу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР МО.

"Головним управлінням розвідки МО України встановлено імена “заохочених” мінометників 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ, які виконують злочинні накази ГШ ЗС РФ щодо здійснення провокаційних обстрілів сил АТО та винні у чисельних вбивствах мирних жителів і знищенні цивільної інфраструктури Донбасу у районах н.п.Широкіне, Старогнатівка, Богданівна, Гнутове, Водяне, Павлопіль, Новотроїцьке", - повідомили в розвідці.

Список подається російською мовою:

Гражданин РФ НЕСТЕРОВ Денис Александрович (15.08.1994г.р., г. Рязань);

Гражданин РФ СТРЕЛКОВ Роман Валериевич, (14.10.1984г.р., г. Екатеринбург);

Гражданин РФ ТИШАКОВ Павел Александрович, (04.08.1972г.р., г. Севастополь);

МОРОЗОВ Александр Васильевич (25.05.1996г.р.);

ЧЕРНОВ Александр Николаевич (16.09.1993г.р.);

САБЛИН Андрей Андреевич (23.04.1994г.р.);

НЕТЛИКИН Сергей Викторович (25.08.1990г.р.);

ШУБИН Максим Сергеевич (07.06.1993г.р.);

ВЕРОВЕНКО Александр Иванович (1962г.р.).

Зазначається, що бойовики отримали нагородили від керівництва незаконних збройних формувань на Донбасі.

"За злочини проти людяності та систематичні обстріли сил АТО і цивільного населення мирної України в порушення Мінських домовленостей протягом липня-серпня ц.р., а також для підняття занепалого бойового духу новобранців, особовий склад мінометних підрозділів 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ отримав нагороди від командування російських окупаційних військ. Про їх злочинну діяльність пропагандистами Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ) Південного військового округу ЗС РФ виготовлено постановочний документальний фільм з наданням вигаданих даних щодо втрат сил АТО у живій силі та бойовій техніці", - йдеться в повідомленні.

В розвідці нагадали про відповідальність за воєнні злочини.

"Нагадуємо про неминучість покарання за воєнні злочини, що не мають строків давності, та відповідальність за які передбачена нормами міжнародного і національного кримінального права", - зазначили в ГУР.

Нагадаємо, за минулу добу російсько-окупаційні війська 22 рази відкривали вогонь по позиціях українських захисників.

посмотреть на Український Тиждень