В ООН шоковані нападом на гумколону в Сирії

Facebook
ВКонтакте
share_fav

ООН назвала шокуючим і огидним повітряне бомбардування гуманітарної колони під сирійським містом Алеппо. Про це пише DW.

"Не може бути жодних пояснень, підстав або виправдань для ведення війни проти хоробрих і самовідданих гуманітарних працівників", - наголосив глава гуманітарних операцій ООН Стівен О'Брайєн. Він зажадав розслідувати те, що сталося.

Тим часом США висунули звинувачення на адресу Москви і Дамаска. Відповідальність за повітряний удар по гуманітарному конвою можуть нести тільки авіація сирійського уряду або його союзниці Росії, заявили високопоставлені представники держдепартаменту США.

"Росія повинна невідкладно і чітко продемонструвати свою прихильність до мирного процесу", - вказав один з представників держдепу. "Росіяни не тільки зобов'язані самі утримуватися від подібних дій, але і повинні утримувати від таких дій сирійський режим", - додав він.

Напередодні ввечері Росія заявила, що армії Асада дотримуватися перемир'я в Сирії безглуздо, оскільки бойовики продовжують обстріли.

Нагадаємо, що Росія і США узгодили пакет з п'яти документів, покликаних встановити режим припинення бойових дій в Сирії. Режим припинення бойових набув чинності 12 вересня.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)