Стрєлков про вбивство Жиліна: У Москві хоч кожен день вбивай невгодного

поделиться
поделиться
favourite

Російський диверсант Ігор Гіркін Стрєлков розповів свою версію причини вбивства голови харківської терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна

Про це Стрєлков написав на своїй сторінці в соцмережі, передає Depo.Донбас.

За його словами, Жилін був людиною дуже небідною.

"Жив в Горках постійно і собі особливо ні в чому не відмовляв. Джерел його коштів я не знаю, і знати не хочу, тому обговорювати їх не буду. Чутки про якусь землю в Криму на багато мільйонів - це всього лише чутки. Мене їх достовірність не особливо не цікавить, насправді. Можливо так можливо ні. Поки я схиляюся до думки, що його все-таки вбили не з "комерційних" причин (почерк "не той" - надто вже нахабно і явно працював кілер), а з політичних", - написав Стрєлков.

На його думку, "так вбивають, коли за спиною є група прикриття".

"Шляхи евакуації відпрацьовані, і вбивцю не особливо цікавить - упізнають його в підсумку, чи ні. Так раніше вбивали чеченські кілери - вбили і втекли в аул, звідки ніяка міліція їх не дістане в доступні для огляду 10 років. Тим більше, що украм і їх соратникам з НС в Москві - повне роздолля. Що хочеш - те й роби. Раз Москва "утерлася" по Криму, то буде втиратися і далі - хоч кожен день вбивай будь кого невгодного", - написав Стрєлков.

Нагадаємо, на Росії застрелили голову Харківської сепаратистської організації "Оплот" Жиліна. Він став жертвою перестрілки в ресторані в підмосковному селищі Горки-2 (Росія).

посмотреть на ДеПо