Стрєлков про вбивство Жиліна: У Москві хоч кожен день вбивай невгодного

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Російський диверсант Ігор Гіркін Стрєлков розповів свою версію причини вбивства голови харківської терористичної організації "Оплот" Євгена Жиліна

Про це Стрєлков написав на своїй сторінці в соцмережі, передає Depo.Донбас.

За його словами, Жилін був людиною дуже небідною.

"Жив в Горках постійно і собі особливо ні в чому не відмовляв. Джерел його коштів я не знаю, і знати не хочу, тому обговорювати їх не буду. Чутки про якусь землю в Криму на багато мільйонів - це всього лише чутки. Мене їх достовірність не особливо не цікавить, насправді. Можливо так можливо ні. Поки я схиляюся до думки, що його все-таки вбили не з "комерційних" причин (почерк "не той" - надто вже нахабно і явно працював кілер), а з політичних", - написав Стрєлков.

На його думку, "так вбивають, коли за спиною є група прикриття".

"Шляхи евакуації відпрацьовані, і вбивцю не особливо цікавить - упізнають його в підсумку, чи ні. Так раніше вбивали чеченські кілери - вбили і втекли в аул, звідки ніяка міліція їх не дістане в доступні для огляду 10 років. Тим більше, що украм і їх соратникам з НС в Москві - повне роздолля. Що хочеш - те й роби. Раз Москва "утерлася" по Криму, то буде втиратися і далі - хоч кожен день вбивай будь кого невгодного", - написав Стрєлков.

Нагадаємо, на Росії застрелили голову Харківської сепаратистської організації "Оплот" Жиліна. Він став жертвою перестрілки в ресторані в підмосковному селищі Горки-2 (Росія).

посмотреть на ДеПо