Екс-мера Луганська, який організував "референдум", знайшли у Карлових Варах

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Колишній мер окупованого Луганська Сергій Кравченко виявлений в чеському місті Карлові Вари. Про це повідомив журналіст Сергій Іванов на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відповідну фотографію.

"Карлові Вари, 19.09.2016. Мало хто знає, що людина з дитячою коляскою - це колишній мер міста Луганська Сергій Кравченко. Корупціонер, державний зрадник, апологет "російської весни", спільник Єфремова, один з організаторів сепаратистського референдуму. Саме він змушував бюджетників надавати окупантам приміщення під цей "плебісцит", забезпечувати явку і контролювати правильне, тобто проросійське, волевиявлення. Після початку гострої фази протистояння між окупантами і ЗСУ залишив довірене йому місто і втік", - написав журналіст.

Він також звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і генерального прокурора України Юрія Луценка, щоб правоохоронці затримали Кравченка.

"Пропоную орієнтувати Державну прикордонну службу на забезпечення "Краві" теплого прийому під час його повернення з курорту. Юрію Луценко, це повністю ваш клієнт", - написав Іванов.

Як повідомляв Кореспондент.net, у серпні мера міста Торецька (колишнього Дзержинська) Донецької області Володимира Слєпцова заарештували на 60 діб. Колишній чиновник підозрюється в посяганні на територіальну цілісність України.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)