Коломийській міській раді передали картини з благодійного аукціону

Коломийській міській раді передали картини з благодійного аукціону

News.if.ua

Шість картин із благодійного аукціону, який організовувала громадська організація «Покутські ініціативи» до 775-ої річниці Коломиї, урочисто передали для зберігання в міській раді.

Нагадаємо, що до Дня міста ця громадська організація виставила на торги 17 полотен художника Андрія Крицуна. На картинах він зобразив архітектурні форми середмістя Коломиї й околиць.

Картини із зображенням єпархії УГКЦ та собору Преображення Христового придбав для міста владика Василій Івасюк. «Собор Преображення Хритового» купив Тарас Бійовський, «Коломия. Ратуша» - родина Кобацьких, «Старе місто» - Михайло Заграновський, «Церква Святого Йосафата» - Міжнародний благодійний фонд «Покуття».

Автор картин Андрій Крицун, голова ГО «Покутські ініціативи» Ярослав Гнатюк та коломийські доброчинці, які брали участь в аукціоні, побажали, щоб картини висіли в місцях, де ними зможе милуватися кожен коломиянин. Це може бути сесійна зала чи коридори ратуші. Під кожною роботою буде прикріплено табличку з ім’ям мецената, який придбав твір для міста.

Кошти, які отримав за картини, художник передав на лікування хворого на рак крові. Над картинами художник працював 60 робочих днів.

«Я графік. Ось тепер спробував себе в жанрі живопису. Найпершою картиною булата, де зображена ратуша. Якраз на неї пішло найбільше часу», - розповів Андрій Крицун.

За матеріалами Коломийської міської ради

посмотреть на News.if.ua