У Надвірні відкрили спортивний майданчик

У Надвірні відкрили спортивний майданчик

News.if.ua

16 вересня у Надвірні в зоні відпочинку ім.Н.Яремчука (2-ге озеро) відбулось урочисте відкриття силового майданчика.

Участь в заходах прийняли представники районної та місцевої влад, духовенство, громадські організації, спортивна молодь та громадськість.

За фінансової підтримки Надвірнянської міської ради було встановлено універсальні вуличні тренажери, проведено благоустрій волейбольного та силового майданчиків, встановлено дерев’яну огорожу, додаткові лавочки та облагороджено прилеглу територію.

Як зазначив міський голова Зіновій Андрійович, за останні роки міською радою спільно з депутатським корпусом, комунальними службами докладається значні зусилля для покращення спортивної інфраструктури міста: відкрито скейтпарк, багатофункціональний спортивний майданчик, баскетбольний майданчик, облаштовано спортивні майданчики.

В 2014 році за кошти Надвірнянської міської ради також було придбано та встановлено в міському парку силові тренажери. Відкриття таких майданчиків – це створення належних умов для відпочинку і заняття дітей та молоді спортом, заохочення до здорового способу життя, забезпечення систематичних занять фізичною культурою і спортом жителів міста. Крім того, наступного тижня планується встановити в зоні відпочинку спортивні елементи для заняття таким нетрадиційним видом спорту як воркаут.

За матеріалами Надвірнянської міської ради

посмотреть на News.if.ua