Нафта дешевшає на повідомленнях про надлишок видобутку

Нафта дешевшає на повідомленнях про надлишок видобутку

Gazeta.ua

Ціна нафти знижується на тлі надлишку сировини після різкого стрибка вчора ввечері. Вартість бареля Brent опустилася з $46,90 до $45,80, бареля WTI знизилася з $44,69 до $43,62, свідчать дані торгів.

"Напередодні публікації офіційних даних Міненерго агентство SP Global Platts оцінило зростання запасів нафти в США минулого тижня в 2,8 мільйона барелів, що пов'язано, на думку аналітиків, зі зниженням постачання сировини на американські НПЗ. Опитування аналітиків, проведене Bloomberg, вказує на можливість ще вищого зростання - понад 3,1 мільйона барелів", - повідомляє "Интерфакс".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни назвали ціну нафти, яка збалансує бюджет РФ

Міністр нафти Венесуели Еулохіо дель Піно в інтерв'ю телестанції PDVSA оцінив надлишок пропозиції нафти на ринку в 10%, або 9 млн барелів на день. Низка країн, зокрема Нігерія, нарощують виробництво.

Президент Венесуели Ніколас Мадуро на вихідних заявив, що країни-виробники нафти "близькі" до угоди про заморожування видобутку і можуть оголосити про нього у вересні. Поки що на ринку немає впевненості, що країни-члени ОПЕК і Росія зможуть домовитися. Заморожування видобутку може виявитися недостатнім для стабілізації цін в умовах перевиробництва.

посмотреть на Gazeta.ua