МЗС: Москва не дає наказ припинити вогонь своїм військам на Донбасі

ДеПо

Кремль не дає наказ бойовикам на Донбасі припинити обстріли

Про це заявив директор Департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв в ефірі "5 каналу", передає depo.ua.

"Ми за останні дні побачили, хоча і інтенсивність обстрілів істотно знизилася, про припинення вогню мови не йде. І на жаль, знову-таки для української сторони, тому що ми послідовно закликаємо Росію припинити вогонь і ці меседжі також постійно йдуть і з Берліна, і з Парижа до Москви. Ми бачимо, що Кремль не дає відповідного указу своїм окупаційним силам бойовикам", - зазначив він.

За словами Макєєва, щодня українські дипломати доносять до міжнародних партнерів те, що необхідно і надалі посилювати тиск на Росію.

"Українські дипломати намагаються щодня доносити до наших міжнародних партнерів - це те, що ситуація, на жаль, не покращується і про те, що потрібно продовжувати посилювати тиск на Російську Федерацію, бо без того, щоб Москва була змушена грати за правилами, виконувати Мінські домовленості, будь-якого процесу можна не очікувати", - сказав він.

Нагадаємо, раніше було погоджено, що режим тиші розпочнеться з 1 вересня, однак бойовики продовжували обстріли. Пізніше ватажки "ЛНР" та "ДНР" заявили, що режим тиші вони розпочнуть з 0 годин 15 вересня. З 15 серпня у штабі АТО дійсно зафіксували зниження інтенсивності обстрілів, однак обстріли все ж тривали.

посмотреть на ДеПо