Прокуратура оскаржила рішення суду для водія BMW

Прокуратура оскаржила рішення суду для водія BMW

Корреспондент.net (Українська версія)

Прокуратура подала апеляційну скаргу на рішення Голосіївського райсуду Києва, який обрав для водія BMW Ростислава Храпачевського запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва в середу, 2 березня.

На думку прокурора, такий вирок є необґрунтованим, таким, що підлягає скасуванню і не відповідає ризикам.

"Зокрема, можливий вплив підозрюваного на свідків у даному кримінальному провадженні, які є його друзями і перебували з ним в автомобілі. Також є можливість ухилення підозрюваного від явки до органів попереднього розслідування, що підтверджується матеріалами кримінального провадження", - зазначили у відомстві.

З огляду на викладене прокуратура наполягатиме на цілодобовому домашньому арешті щодо Храпачевського.

Сам обвинувачений розповів "Вестям", що вже влаштувався на роботу.

"Я вже працюю, але не офіційно - оформляюся в ту ж організацію. Вона займається наданням інформаційних послуг. Мене вже давно готові були оформити, просто я не виявляв ентузіазму. Назву організації розголошувати поки не хочу. Трудова книжка вже є: раніше я працював на держслужбі", - повідомив він.

Як повідомляв Кореспондент.net, керівник Національної поліції України Хатія Деканоїдзе незадоволена винесеним 1 березня вироком для Храпачевського, за яким правоохоронці влаштували смертельну гонитву в Києві в ніч на 7 лютого.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)