Голова Миколаївської ОДА "встав дибки" проти рішень мера по перейменуванню

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Вадим Меріков має намір звернутися до Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування в Миколаєві 13 вулиць

Губернатор Миколаївської області має намір звернутися до Українського інституту національної пам'яті щодо перейменування в місті Миколаєві 13 вулиць. Про це він розповів журналістам під час прес-конференції, повідомляє Depo.Миколаїв.

Нещодавно голова ОДА розкритикував мера міста Олександра Сєнкевича за "безіменне" перейменування вулиць і проспектів. Меріков залишився невдоволений тим, що проспект Леніна став Центральним.

"Я категорично проти безіменних проспектів і вулиць. Як в місті Миколаєві мер підписав розпорядження про перейменування проспекту Леніна в проспект Центральний. Для мене - це проспект Безіменний, тому що таких назв в нашій країні сотні тисяч! У нас, що немає своїх Героїв, у нас що немає своєї історії?! Є, а чому боїтеся історії України?", - заявляв голова ОДА.

Меріков зазначив, що в області ще не перейменовані 300 вулиць і найближчим часом необхідно вирішити це питання. Крім того губернатор упевнений, що в Миколаєві назву проспекту Героїв Сталінграда також необхідно змінити, як зробили це в Дніпропетровську.

"Я звернуся до Українського інституту національної пам'яті щодо не тільки проспекту Центрального, а й 13 вулиць міста Миколаєва в тому числі і сіл, що не перейменовані і вже пройшли всі терміни. Ми зараз звертаємося до Міністрерства юстиції, як нам далі діяти. Плюс ще 300 вулиць в області. Робота буде вестися не один місяць нашим управлінням, ми залучимо експертів, фахівців, істориків, краєзнавців, громадських діячів, які громадським шляхом голосуватимуть, приймати рішення і вносити пропозиції", - розповів голова облдержадміністрації.

посмотреть на ДеПо