В Івано-Франківську презентували науково-документальне видання "Український Євромайдан

News.if.ua

Сім сотень сторінок новітньої історії. В Івано-Франківську презентували науково-документальне видання «Український Євромайдан. Прикарпатський вимір». Автори книги – викладачі Інституту історії, політології і міжнародних відносин та філософського факультету Прикарпатського національного університету. До цього дослідження долучилися також студенти, аспіранти, громадські активісти та учасники Майдану. Над книгою працювали два роки. У ній розкрито обставини, передумови та значення Революції Гідності. Не лише на всеукраїнському рівні, а й на регіональному.

Автори документального видання виношували основну ідею – розказати про середній клас людей, які творили Революцію. Адже саме вони були найбільше у ній зацікавлені. Тож їхня мотивація – найважливіша. У нарисах, статтях, а також у хроніці подій і документах простежено внесок галичан в події Євромайдану. Книга видана за фінансового сприяння обласної влади.

Науково-документальне видання «Український Євромайдан. Прикарпатський вимір» поширять в місцевих та у провідних бібліотеках України.

посмотреть на News.if.ua