Прокуратура намагається повернути Лозінського за ґрати

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Прокуратура оскаржує умовно-дострокове звільнення екс-нардепа Віктора Лозінського, засудженого за вбивство

Про це передає "ТСН", повідомляє кореспондент Depo.Кіровоград.

За словами речниці прокуратури Київщини Катерини Хоменко, відомство вже внесло апеляцію на рішення Бориспільського суду, який задовольнив позов Лозінського про умовно-дострокове звільнення.

Нагадаємо, у червні 2009 року народний депутат Віктор Лозінський у компанії з прокурором Олександром Горбенком та головним міліціянтом Михайлом Ковальським убив людину в лісі під Голованівськом.

3 липня Рада позбавила Лозінського депутатських повноважень, його оголосили в розшук. 8-го Печерський районний суд Києва дав згоду на арешт колишнього нардепа, але той уже встиг зникнути в невідомому напрямку.

1 березня 2010 року Лозінський несподівано прийшов у Генеральну прокуратуру здаватися. 20 квітня 2011-го його засудили до 15 років позбавлення волі, 9 квітня 2012-го Апеляційний суд пом’якшив покарання до 14 років.

25 березня 2013-го Вищий спеціальний суд України зменшив термін до 10 років, фактично перекваліфікувавши вбивство на хуліганство.

11 червня 2014-го його взагалі випустили з-за ґратів "за станом здоров’я", однак буквально наступного дня все ж таки затримали і доставили в колонію. Проти судді, який вирішив дати Лозінському волю, та прокурорів, що допомогли в цьому, порушили кримінальні справи.

посмотреть на ДеПо