Продавцям "бухла" біля Широколанівського полігону виписали повістки в армію

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Один з горе-підприємців намагався втекти від волонтерів, але його зупинили

Миколаївські волонтери вже не вперше фіксують, як біля Широколанівського полігону продають алкоголь військовим. Черговий "алкорейд" завершився тим, що представники військомату виписали 25 повісток горе-підприємцям, про це на своїй сторінці написала волонтер Олена Батинська, повідомляє Depo.Миколаїв.

Продавці оковитої шифруються під виглядом таксистів. Батинська відмітила, що волонтерські рейди не впливають на "комерційний запал" горе-продавців.

Продавцям "бухла" біля Широколанівського полігону виписали повістки в армію - фото 1

Для того, щоб побороти жагу торгувати "бухлом", волонтери та військові комісари вручили 25 алко-комерсантам призовного віку повістки.

Продавцям "бухла" біля Широколанівського полігону виписали повістки в армію - фото 2

"Сьогодні ввечері було виписано 25!!! повісток алко-комерсантам. Всі призовного віку, зовні виглядають вгодованими", - повидомила волонтер.

Батинська відмітила, що один з продавців навіть намагався втекти від волонтерів, але жінки його впіймали: "Всі з правами, досвідчені водії та досить добре володіють мистецтвом тікати від переслідувача. Це майже вдалося одному з них, але Іра - це ж просто треба знати Іру, ще й за кермом, перерізала тікає авто дорогу, а Люда - ну, Люду теж треба знати, вискочила і перекрила шлях відступу втікачеві-водієві. А тут і люди в погонах приспіл. Ура!".

Продавцям "бухла" біля Широколанівського полігону виписали повістки в армію - фото 4

посмотреть на ДеПо