Матчі Євро-2016 можуть проходити без глядачів через загрозу терактів

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Матчі чемпіонату Європи з футболу 2016 можуть бути перенесені або проведені без глядачів у разі терористичної загрози. Про це повідомив директор з проведення турнірів під егідою УЄФА Мартін Каллен. Його слова наводить Associated Press.

"Є ймовірність, що матчі будуть перенесені на більш пізній термін через міркування безпеки або через погрози терористичних актів. Якщо виникнуть проблеми з безпекою, ми зобов'язані грати матч без уболівальників. На сьогоднішній день немає ніяких ознак загроз або проблем з безпекою" , - сказав Каллен.

Франція посилила заходи безпеки після серії терористичних актів, що відбулися у Парижі 13 листопада 2015 року. Тоді невідомі відкрили стрілянину в одному з ресторанів 10-го округу французької столиці, три вибухи пролунали у безпосередній близькості від стадіону "Стад де Франс", де проходив товариський матч футбольних збірних Франції і Німеччини, на якому був присутній французький президент Франсуа Олланд.

Крім того, на рок-концерті у театрі "Батаклан" в 11-му окрузі терористи захопили заручників. Мерія Парижа повідомила про загибель щонайменше 150 осіб. Відповідальність за теракти взяла на себе угрупування "Ісламська держава".

Чемпіонат Європи з футболу пройде у Франції з 10 червня по 10 липня 2016 року.

посмотреть на Gazeta.ua