До Хмельницького із зони АТО повернулись 30 поліцейських

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Із зони проведення антитеротистичної операції повернувся зведений загін хмельницьких правоохоронців у складі 30 бійців. Поліцейські виконували службові обов'язки за 30 кілометрів від Донецька. Після 45 днів відрядження правоохоронців урочисто зустріли у Хмельницькому.

З поверненням додому бійців зведеного загону привітав очільник поліції області Микола Сименишин. Він відзначив, що правоохоронці гідно виконували свій обов'язок захисту держави.

"Приємно, що загін повернувся в такий сонячний день без втрат, без поранень. Бійці вже впродовж тривалого часу захищають суверенітет держави, не рахуючись ні з часом, ні з особистим життям. Дуже знаково, що кожна ротація відбувається з визнанням роботи правоохоронців”, - сказав Микола Семенишин.

Командир зведеного загону Володимир Марчук подякував волонтерам і колегам за допомогу, а рідним — за те, що завжди підтримували хороший настрій бійців. За його словами, правоохоронці на Донеччині добре попрацювали і отримали відзнаку від керівництва Антитерористичного центру.

“Наш загін затримав кілька осіб, які мали зв'язок з сепаратистами, та осіб, які були оголошені в розшук. Спільно з місцевою поліцією затримали злочинців, які вчинили збройний напад. Окрім того, виявили під час відпрацювання арсенал вогнепальної зброї, який зберігали псевдоволонтери. Ми цілу ніч вантажили цю зброю”, - розповів Володимир Марчук.

Бійців зустрічали колеги, не стримували сліз радостірідні та близькі. Діти чекали на батьків з повітряними кульками. Поліцейських відзначили подяками і грамотами, повернувшись з небезпечного відрядження, вони матимуть кілька днів вихідних, а потім приступлять до виконання свого обов'язку вже вдома, на Хмельниччині.

посмотреть на Газета "Є"