Хакери тестуватимуть безпеку сайтів Пентагону

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Міністерство оборони США має намір залучити "перевірених хакерів" до випробування надійності системи безпеки своїх деяких публічних електронних сайтів, повідомили в Пентагоні.

Таке залучення "незалежних експертів", як було заявлено, є частиною пілотного проекту, який вперше буде реалізований американським оборонним відомством за участю "добровольців з боку". Останнім фактично буде запропоновано спробувати зламати кілька електронних сайтів Пентагону для виявлення в них слабких місць з метою подальшої ліквідації цих прогалин в електронній системі безпеки.

"Я переконаний в тому, що ця інноваційна ініціатива дозволить зміцнити нашу "цифрову оборону", а в підсумку - посилить нашу національну безпеку", - йдеться в заяві міністра оборони США Ештона Картера, який представив дану пілотну програму.

Як повідомляв Кореспондент.net, президент США Барак Обама попросив конгрес виділити додатково 19 мільярдів доларів на посилення комп'ютерної безпеки всіх урядових структур, що на 35% більше від цієї статті бюджету торік.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)