В одному з тернопільських парків з’являться озброєні чоловіки

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Намалювати українських захисників різних епох на стіні у парку “Топільче” хочуть тернопільські активісти та художники, які розмальовували Тернопіль патріотичними графіті.

– Якщо чесно, то ініціаторами такої ідеї стали ті художники, які намалювали на стіні те абстрактне графіті, – каже Андрій Пальчик. – Ми хотіли ще минулого року замалювати, але вирішили, що нехай буде до кінця року, щоб не образити художників. А в цьому сезоні хочемо перемалювати на патріотичне графіті.

Художники знають, що на стіні у парку “Топільче” планують знову намалювати “Корвет Тернопіль”, але вважають, що у ситуації, яка склалась це робити недоречно.

– Ми любимо “Корвет”, ми його пам’ятаємо, але ми його втратили, – продовжує Андрій, повідомляє “20 хвилин”.

– Він зараз під російськими стягами і, як на мене, то не варто його малювати. Намалювати ескіз нового графіті Андрія попросив тернопільський активіст Назар Смик, представник ЦК “Азов”.

– Попросили створити ескіз, який би відтворював різні українські епохи, – розповідає хлопець. – На ньому зображені тодішні і теперішні захисники нашої Вітчизни: козаки, військові, АТОвці. Щоправда, ескіз ще не завершений. мені художники підказали де ще потрібно підправити, потрібно ще домалювати меча дружиннику і виправити перспективу ніг центральному персонажу.

Наразі ініціатори ідеї звернулись у міську раду щодо дозволу на втілення в життя такого проекту. Якщо художникам відмовлять намалювати графіті на стіні у парку, тоді вони шукатимуть інше місце.

Читайте також:

Абстракціонізмом – межи очі

посмотреть на За Збручем