Сумські нардепи працюють "в стол"

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Більшість законопроектів депутатів від Сумщини Верховна Рада не приймає

З початку каденції новообраної Верховної Ради України депутати, обрані в одномандатних округах у Сумській області, внесли на розгляд парламенту 151 законопроект. З них 18 були підтримані народними обранцями, повідомляє Depo.Суми з посиланням на дослідження мережі Опора.

Найбільш плодовитим законотворцем серед депутатів Сумщини є представник депутатської фракції партії "Народний Фронт" Олег Медуниця. У цьому скликанні він став співавтором 44 законопроектів. Щоправда, незважаючи на участь нардепа у парламентській коаліції, законами стали лише три. Також колеги підтримали дві постанови Олега Вячеславовича.

На другому місці по законотворчій активності представник депутатської групи "Воля народу" Ігор Молоток. Він є співавтором 25 законопроектів, з яких колеги по парламенту підтримали чотири.

По 24 законопроекти на розсуд парламенту представили член фракції політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Владислав Бухарєв та позафракційний Андрій Деркач. Цікаво, що статистика підтриманих ініціатив цих депутатів також однакова: по 2 законопроекти.

Ще один депутат від Сумщини, нині вже позафракційний опозиціонер Олександр Сугоняко подав на розгляд парламнтарів 22 законопроекти, з яких поки що жоден не був підтриманий колегами.

Найрідше, але й найвлучніше серед мажоритарників Сумщини "стріляє" Микола Лаврик, який представляє депутатську фракцію партії "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА". Він є співавтором 12 законопроектів, з яких три підтримано.

Варто зазначити, що значна частина законодавчих ініціатив кожного із названих депутатів знаходиться на вивченні в комітетах або очікує рішення чи другого читання.

посмотреть на ДеПо