Дмитро Марчук виграв 250 гривень від "Газети по-українськи"

Facebook
ВКонтакте
share_fav

 "Газету по-українськи" виписую сім років. Раніше купував, а тоді передплатив. Тепер свіжий номер завжди лежить у моїй поштовій скриньці, каже киянин 68-річний Дмитро Марчук.

У жовтні став переможцем акції "Отримай подарунок". Виграв 250 грн.

Дмитро Дмитрович 46 років живе у шлюбі з дружиною Анною Терентіївною, 68 років. Мають сина 40-річного Іллю, доньку Аліну, 44 роки, й онука 17-річного Владислава.

 На початку листопада пішов на пошту передплатити "Газету по-українську", розповідає Дмитро Дмитрович. Як повернувся, дізнався, що виграв 250 гривень. Гроші ще не потратив, лежать у резерві. Я вже на пенсії. 37 років працював на підприємстві "Укрреставрація". До Києві приїхав 1965 року з Житомирщини. Планував вступити у військове училище, але не вийшло. Та додому не поїхав. Лишився завойовувати столицю. Працював на залізобетонному заводі, а потім пішов в армію. Служив у Німеччині.

 Коли повернувся, влаштувався на роботу в управління баштових кранів, продовжує. А тоді якось надумав їхати на Сєвєр. Багато грошей заробити там не вийшло. Пробув чотири місяці та й утік. Тайга красива, але зима в ній дуже сніжна й холодна. Бувало, стовпчик термометра показував до 50 градусів морозу. Після того влаштувався в "Укрреставрацію". Брав участь у відтворенні Андріївської церкви, реставрації Михайлівського та Успенського соборів, відновленню Гостинного двору. Маю звання заслуженого будівельника.

Дмитро Дмитрович ставить на плиту каструлю.

 Буду варити борщ для дружини, пояснює. Вона працює старшою медсестрою в Інституті нейрохірургії. Скоро має додому повернутися. Готую все, що замовляє. Хоч на шеф-кухаря не тягну, але з голоду не помремо.

посмотреть на Gazeta.ua