Авдіївський коксохім обстріляли, загинув один працівник

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Авдіївський коксохімічний завод 4 лютого піддався артобстрілу, загинув працівник підприємства. Про це йдеться в повідомленні прес-служби заводу.

"Пошкоджено основне обладнання підприємства. На цей момент відомо, що загинув один заводчанин, є поранені. Повну інформацію про постраждалих працівників заводу і про ступінь руйнувань отримати поки неможливо", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що снаряди розірвалися в коксових цехах №1 та 2, цеху сіркоочищення №1. Із-за ушкоджень порушено газопостачання заводу, від якого залежить працездатність коксових батарей і в цілому всього заводу. Видача коксу тимчасово припинена.

"На момент обстрілу в цехах знаходилися люди. Один працівник загинув, кілька людей отримали поранення різного ступеня тяжкості. Постраждалі були доставлені в центральну міську лікарню, де їм надали першу допомогу. Так як Авдіївська лікарня знаходиться під обстрілом, поранені направлені в лікарню Димитрова", - повідомили в прес-службі.

Авдіївський коксохімічний завод піддається інтенсивному обстрілу з липня 2014 року. За цей час на території підприємства розірвалося більше 120 снарядів. Зазначимо, востаннє завод обстріляли 31 січня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з Авдіївки та Дебальцеве 4 лютого евакуювали 431 мирного жителя.

посмотреть на Український Тиждень