Завтра Порошенко підпише указ про чергову хвилю мобілізації

Завтра Порошенко підпише указ про чергову хвилю мобілізації

Gazeta.ua

Президент України Петро Порошенко заявляє, що 14 січня підпише указ про чергову хвилю мобілізації.

"Завтра я підпишу указ про чергову хвилю мобілізації. Упевнений, що український народ підтримає це рішення, і мобілізація пройде успішно", - сказав він у своєму зверненні до співвітчизників, оприлюдненому у вівторок ввечері.

"Будучи прихильниками миру, ми готові захищати свою землю. З вересня минулого року, за час поки не було активних бойових дій, ми наростили м'язи. Щотижня передаємо у війська сотні одиниць зброї і військової техніки, як нової, так і відремонтованої... Наші воїни здатні дати гідну відсіч, і ті, хто сьогодні знову штурмував Донецький аеропорт, відчули це на власних шкурах ", - додав глава держави.

При цьому Порошенко підкреслив, що залишається прихильником мирного врегулювання конфлікту на Донбасі - як в рамках свого мирного плану, так і Мінських домовленостей.

Як повідомлялося, третій етап часткової мобілізації завершився 9 вересня 2014 року. В ході перших двох мобілізацій відмобілізували і приведені в воєнний стан 53 військові частини Збройних сил України та 18 частин інших відомств. У грудні РНБО України прийняла рішення, що в 2015 році пройдуть три хвилі мобілізації - в січні, квітні та червні.

посмотреть на Gazeta.ua