Порошенко звинуватив ДНР у розстрілі автобуса під Волновахою

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Президент України Петро Порошенко заявляє, що ракетний удар по автобусу з мирними громадянами під Волновахою завдали бойовики із самопроголошеної "Донецької народної республіки".

Про це йдеться в заяві президента, оприлюдненому прес-службою глави держави ввечері 13 січня.

"Сьогоднішня трагедія під Волновахою належить до таких подій, які навіть за суворими мірками нинішніх часів відрізняються своєю жорстокістю, від яких холоне душа. Терористи з так званої ДНР завдали ракетного удару по автобусу з мирними громадянами", - сказав Порошенко.

Він також заявив про необхідність посилення обмежень на пересування громадян через лінію зіткнення на сході країни.

"У зв'язку з терористичною атакою ми змушені ще більше посилити обмеження на пересування громадян через лінію, за якою знаходяться підконтрольні бойовикам райони Донбасу", - сказав він у своєму зверненні до співвітчизників, оприлюдненому у вівторок ввечері.

Водночас президент заявив про незмінність своєї позиції щодо мирного врегулювання ситуації на сході країни і має намір робити все можливе для досягнення цього.

"Все-таки я залишаюся прихильником мирного врегулювання на Донбасі - в рамках мого мирного плану і Мінських домовленостей. Робив, роблю і буду робити для цього все можливе. І навіть - неможливе", - сказав він.

Також Порошенко анонсував, що 14 січня підпише указ про чергову хвилю мобілізації.

"Завтра я підпишу указ про чергову хвилю мобілізації. Упевнений, що український народ підтримає це рішення, і мобілізація пройде успішно", - сказав він.

Як повідомляв Корреспондент.net, у результаті потрапляння снаряда в автобус біля блокпосту біля Волновахи загинули десять осіб, ще 18 отримали поранення. Пізніше в лікарні померла ще одна пасажирка автобуса.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)