Україна не відновила постачання електрики до Білорусі та Молдови

Facebook
ВКонтакте
share_fav

Міністерство енергетики та вугільної промисловості тимчасово припинило експорт електроенергії в Республіку Білорусь і Молдову. Про це повідомляє прес-служба відомства ввечері у вівторок, 13 січня.

"Для підтримки збалансованого режиму між споживаною і генеруючою електричними потужностями в ОЕС України та уникнення відключень споживачів від електроенергії Міненерговугілля тимчасово припинило експорт електроенергії в Республіку Білорусь і Молдову", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що на сьогоднішній день, відповідно до рішення Міненерговугілля від 29 вересня 2014 року і наказу Міненерговугілля від 24 листопада № 829: експорт електроенергії в енергосистемі Республіки Білорусь з 1 жовтня 2014 року до цього часу припинений повністю.

Експорт електроенергії з ОЕС України в енергосистему Республіки Молдова з 28 листопада 2014 року до цього часу не здійснюється.

"Крім того, для збалансування роботи ОЕС України в умовах дефіциту палива і гідроресурсів обмежений експортний потенціал "Острова Бурштинської ТЕС" з метою використання частини її енергоблоків для покриття навантаження в основній частині ОЕС України", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, oрієнтовний обсяг загального імпорту електроенергії в січні 2015 року становитимуть 688,8 млн кВт/год, з яких 1,5 млн кВт в Україні поставить Росія.

посмотреть на Корреспондент.net (Українська версія)