20 закарпатців просили допомоги у заступника губернатора

Facebook
ВКонтакте
share_fav
Події

У вівторок, 13 січня, заступник голови Закарпатської ОДА Михайло Рівіс провів свій перший в Новому році прийом громадян.

З проблемними питаннями до посадовця звернулися 22 закарпатців – здебільшого пенсіонери та малозабезпечені мешканці обласного центру, Мукачева, а також Ужгородського, Мукачівського, Берегівського, Іршавського та Свалявського районів. Переважна кількість краян звернулися із проханням надати матеріальну допомогу на лікування, а також допомогти отримати путівку у санаторій.

Зокрема пенсіонер з Ужгорода, інвалід, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС, попросив обласну владу посприяти у виділенні йому земельної ділянки під індивідуальне житлове будівництво. Чоловік упродовж 6 років звертається до міської ради Ужгорода зі своєю проблемою, яка й досі залишається невирішеною.

За підсумками розгляду заступник голови ОДА Михайло Рівіс запевнив, що усі проблемні питання, з якими сьогодні звернулися громадяни, будуть вирішені. Відтак, він надав відповідні розпорядження та доручення структурним підрозділам облдержадміністрації, – повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

посмотреть на Zaholovok.com.ua