У Франківську брудно через "ґаздів", що цуплять кришки від контейнерів для сміття

У Франківську брудно через "ґаздів", що цуплять кришки від контейнерів для сміття

News.if.ua
Сьогодні на щотижневій оперативній нараді міського голови Івано-Франківська в.о начальника КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» Степан Кукула відзвітував про стан впорядкування міста.

«Станом на сьогодні на ранок вулиці міста більш-менш приведено в належний санітарний стан. Тобто почищене від паперів, пакетів, гілля. Залишились не очищеними тротуари від піщано-соляної суміші», - розповів Кукула.

Однак міський голова зауважив, що особисто бачив, в якому стані вулиці міста. На це, комунальник відповів, що основною причиною великої кількості сміття на вулицях Франківська є контейнери без кришок, передає кореспондент «Бліц-Інфо». Через це, під час вітру, сміття розлітається з контейнерних майданчиків. За словами комунальників, таких контейнерів в місті більшість, хоча був один випадок, коли міліція знайшла кришку.

«Розказують, що у місті брудно. Однак, «свідомі громадяни», а чого ж ви кришки з контейнерів на металолом цупите? Адже, ми виграли проект, Євросоюз профінансував його, зробили майданчики, поставили контейнери, як людям. І що бачимо? Якби наші "ґазди" не крали кришки, такого б сміття не було, навіть після сильного вітру. З однієї сторони дуже легко критикувати, що влада погана, комунальники погані, але нащо кришки цупити?», - поцікавився Віктор Анушкевичус.

посмотреть на News.if.ua